Aparatura Medyczna - Monitory funkcji życiowych i płodu firmy Euro-Medical

Zapraszmy do skozystania z naszej oferty łózek porodowych

Monitory funkcji życiowych i płodu firmy Euro-Medical


Firma 
Euro-Medical rozpoczęła swoją działalność jako hobby odnawiania sprzętu ultrasonograficznego. Popyt na sprzęt wzrósł i stał się pełnoprawnym biznesem, który rozszerzył ofertę o szeroką gamę specjalistycznego sprzętu medycznego.

Wśród oferowanych produktów znajdują się monitory czynności życiowych. Prywatne gabinety lekarskie, przychodnie, centra chirurgiczne, uniwersytety i szpitale korzystają ze znacznych oszczędności z produktów oferowanych przez 
Euro-Medical.

Monitory funkcji życiowych -
Euro-Medical
Monitorowanie parametrów życiowych jest podstawą opieki nad pacjentem. Temperatura ciała, ciśnienie krwi, oddychanie i puls są niezbędne w identyfikacji pogorszenia stanu klinicznego. Parametry muszą być konsekwentnie mierzone i dokładnie rejestrowane.

Dane dotyczące oznak życiowych powinny być najbardziej wiarygodnymi informacjami w karcie pacjenta. Czasami do zbierania danych używane są zautomatyzowane urządzenia. Te multimodalne monitory jednocześnie mierzą i wyświetlają istotne parametry życiowe.

Są one zintegrowane z monitorami przyłóżkowymi używanymi na oddziałach intensywnej opieki medycznej i aparatach anestezjologicznych na salach operacyjnych. Personel medyczny jest stale monitorowany, co wskazuje na wszelkie zmiany w stanie ogólnym pacjenta.

Odnowione monitory parametrów życiowych, dostępne w firmie 
Euro-Medical, mierzą wszystkie parametry życiowe. Na inwentarzu znajduje się sprzęt do nieinwazyjnego i inwazyjnego monitorowania ciśnienia krwi i pulsoksymetrii.

Monitory pacjenta są dostępne na każdą kieszeń. Ceny różnią się w zależności od rozmiaru i funkcjonalności, a także od stanu nowego lub odnowionego oraz ilości pamięci monitora.

Rodzaje monitorów
Istnieje więcej rodzajów monitorów czynności życiowych innych niż te używane do pomiaru tętna i ciśnienia krwi. Monitory gazu anestezjologicznego mierzą poziom podawanego znieczulenia. Monitory tętna płodu wykrywają bicie serca płodu i nieprawidłowości.

Systemy monitorowania płodu wykrywają aktywność nienarodzonych dzieci. Monitorują wykrywają zmiany u płodu zagrożonego powikłaniami. Niektóre wysokiej klasy monitory płodu również monitorują parametry życiowe matki. W przypadku wystąpienia niebezpiecznej sytuacji wyzwalany jest alert lub alarm.

Pojedyncze pulsoksymetry ekstrakcyjne są również klasyfikowane jako monitory czynności życiowych. Zazwyczaj urządzenia te znajdują się przy łóżku pacjenta i monitorują tętno oraz nasycenie krwi tlenem. To urządzenie może również monitorować methemoglobinę i karboksyhemoglobinę. Jest to monitor nieinwazyjny.

Monitory elektrokardiograficzne (EKG) monitorują pracę serca i inne czynności elektryczne. EKG wykrywa znaczące i subtelne zmiany, które mogą powodować upośledzenie funkcji. Nieprawidłowości i aktywność mózgu są identyfikowane za pomocą monitorów elektroencefalograficznych (EEG).

Przenośne monitory funkcji życiowych są wyposażone w uchwyt do przenoszenia i ekran dotykowy oraz wygodne zasilanie bateryjne. Są wygodne, kompaktowe i łatwe w użyciu. Przenośne monitory zazwyczaj monitorują temperaturę ciała, częstość tętna i ciśnienie krwi. Odczyty są drukowane za pośrednictwem drukarki bezprzewodowej. Często monitory wykrywają arytmie serca. Istnieją ręczne monitory czynności życiowych, używane głównie do monitorowania pulsu i oddychania. Urządzenia zwykle działają na akumulatorach wielokrotnego ładowania.

Korzystanie z monitora płodu
Nadzór śródporodowy ma na celu ocenę częstości akcji serca płodu, dobrostanu płodu i odpowiedzi macicy na poród. Dane są wykorzystywane do podejmowania właściwych fizjologicznie decyzji klinicznych. Monitorowanie płodu to ciągła ocena płodu i matki.

Wykorzystuje się takie techniki, jak przerywane osłuchiwanie tętna płodu, kołatanie macicy przy skurczach macicy, aplikacje elementów monitorowania płodu i interwencje kliniczne. Każdy aspekt monitorowania serca płodu musi być wykonywany przez doświadczonych, licencjonowanych pracowników służby zdrowia.

Euro-Medical
Pracownicy służby zdrowia muszą kierować się swoją najlepszą oceną przy podejmowaniu decyzji o częstotliwości i metodzie nadzoru płodu. Noszone monitory płodu dostępne w firmie Absolute Medical Equipment spełnią parametry matczyne każdej decyzji przy znacznych oszczędnościach. Dostępne są również monitory dla bliźniaków.

Czytaj więcej »

Aparatura Medyczna

zapraszamy  - atrakcyjne ceny łózek porodowych

http://www.allmart.pl/fotele-ginekologiczne/

http://www.allmart.pl/fotele-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/fotele-okulistyczno-laryngologiczne/

http://www.allmart.pl/holtery/

http://www.allmart.pl/kardiomonitory/

http://www.allmart.pl/koncentratory-tlenu/

http://www.allmart.pl/kozetka-lekarska/

http://www.allmart.pl/lampy-operacyjne-i-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/laryngoskopy/

http://www.allmart.pl/lozka-porodowe/

http://www.allmart.pl/lozka-szpitalne/

http://www.allmart.pl/lozka-dla-rodzica/

http://www.allmart.pl/otoskopy/

http://www.allmart.pl/parawany-medyczne/

http://www.allmart.pl/pompa-infuzyjna/

http://www.allmart.pl/pulsoksymetry/

http://www.allmart.pl/spirometry/

http://www.allmart.pl/ssaki-medyczne/

http://www.allmart.pl/stojaki-na-kroplowke/

http://www.allmart.pl/stoly-do-przewijania-niemowlat/

http://www.allmart.pl/stoly-operacyjne/

http://www.allmart.pl/stoly-zabiegowe/

http://www.allmart.pl/szafy-lekarskie/

http://www.allmart.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/

http://www.allmart.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/

http://www.allmart.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/Czytaj więcej »

| Kardiomonitor  | Aparat ekg  |  Wózek reanimacyjny  | Wózek anestezjologiczny | Wózek do przewożenia chorych | Łóżka szpitalne  | Szafeczki przyłóżkowe | Spirometry |   | Holtery   |  Pompy infuzyjne   |   Aparaty ktg     |  Fotele ginekologiczne    |  Pulsoksymetry    | Ssaki medyczne    | Koncentrator tlenu    | Wózki zabiegowe    |
.